Chystáte se na VyšeHrátky? Dali jsme pro vás dohromady odpovědi na nejčastější otázky, které nám pokládáte.
Kdyby tu odpověď na vaši otázku chyběla, neváhejte se nám ozvat přes sociální sítě, nebo e-mailem na press@vysehratky.cz.

Kde najdu festivalový areál?

VyšeHrátky se konají v prostorách Knížecí a královské akropole poblíž budovy Starého purkrabství na pražském Vyšehradě. Právě budovu Starého purkrabství si můžete zadat do mapy jako cíl. Až se budete blížit, uvidíte nepřehlédnutelné velké stany. A jste na místě! 🙂

Dají se vstupenky koupit i na místě?

Vstupenky jsou v prodeji už od 1. června a některá představení se každoročně zcela naplní už před festivalem, proto doporučujeme koupit si vstupenky předem. V předprodeji do hodiny před začátkem jsou vstupenky navíc levnější.

Přijímáte platby kartou?

Platby kartou bohužel nepřijímáme, ale vstupenky jsou v prodeji online vždy až do začátku představení/workshopu/koncertu. Můžete si je tak zakoupit kdykoli přímo ve svém mobilním telefonu (později než hodinu před začátkem jsou dražší). Pokladna v areálu pak přijímá pouze hotovost.

Co když bude pršet?

Déšť nám nevadí a jsme na něj připraveni. Stany, ve kterých se hraje, jsou nepromokavé.

Bude na místě občerstvení?

Ano, na místě máme otevřený BabyBar, kde si můžete dát polévky, koláče, quiche a další pochoutky. V průběhu festivalu navíc akci navštíví různé stánky s občerstvením.

Těšíme se na vás!