Jak k nám

Hledáte cestu na VyšeHrátky? Pomůžeme vám!

Víkendový program pro veřejnost šestnáctého ročníku festivalu VyšeHrátky probíhá od 6. do 8. září 2019 v prostorách Starého purkrabství a přilehlé Královské a knížecí akropole na Vyšehradě.

MAPA

Doprava

Na festival VyšeHrátky se dostanete:

  • od tramvaje ze zastávky Výtoň, Ostrčilovo náměstí nebo Albertov - Vratislavova ulice vás dovede až do Cihelné brány, odkud je to ke Královské a knížecí akropoli už jen kousek
  • od metra C, stanice Vyšehrad - půjdete kolem Kongresového centra, dále ulicí Na Nučance a dostanete se k Táborské bráně Vyšehradu, po hradbách pak dojdete až do festivalového areálu.

Festivalový areál

Infostánek a pokladna

U vstupu do festivalového areálu naleznete infostánek a pokladnu, kde je možné získat informace o programu, vyzvednout rezervované vstupenky nebo zakoupit originální dárkové předměty.

Otevírací doba pokladny:

  • pá 6. září: 14.00 - 19.00
  • so 7. září: 9.30 - 20.00
  • ne 8. září: 9.30 - 18.00

Vstupné a vstupenky

Vstup do areálu festivalu je zdarma. Vstupenky na jednotlivá představení, workshopy, bojovku ad jsou k zakoupení předem online na www.goout.cz a na prodejních místech sítě GoOut - na místě pak přímo v areálu festivalu dle výše uvedené otevírací doby. Platba kartou je možná pouze online nebo na prodejních místech sítě Goout - na pokladně v areálu festivalu tuto možnost z technických důvodů neposkytujeme.

Počasí

Heslem vyčůrat a hrát se řídíme za každého počasí. Ani déšť nás nezastaví. Záložní plán B alias "mokrá varianta" festivalového programu je vždy připravena.

Občerstvení

Během víkendového programu bude otevřen originální VyšeBar, kde si přijdou na své malí i velcí návštěvníci, takže se nebojte přijít i na oběd!